Battle of Heroes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

výprava Shakar

3 posters

Goto down

výprava Shakar Empty výprava Shakar

Příspěvek  Admin Sun Mar 28, 2010 10:29 am

Šel jsi po cestě a pořád si vzpomínal na rodinu, jak si si jako malý hrál se malýma elfama z vesnice, jak ti máma upletla roucho které potom očarovala aby tě ochraňovalo.To vše je ale pryč kvůli drakům...





Šel jsi po cestě a najednou si uslyšel šramot
Admin
Admin
Numero uno :D
Numero uno :D

Poèet pøíspìvkù : 848
Join date : 21. 03. 10
Location : Tady

https://battleofheroes.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

výprava Shakar Empty Re: výprava Shakar

Příspěvek  Shakar Thu Apr 01, 2010 8:09 am

vytiahol som meč a čakal na zdroj toho šramotu

z kríka vyliezlo dračie mláďa

Shakar
Novic
Novic

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 27. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

výprava Shakar Empty Re: výprava Shakar

Příspěvek  Admin Thu Apr 01, 2010 8:38 am

Pomalu ses k němu přiblížil a dráček se tě bál,začal kňučet

______________________________________________________
jen pro info:já jsem vypravěč nebo něco takovýho, ty můžeš jako já teď udělat čáru a říct co by si chtěl aby se stalo jo?tohle bylo naposled Exclamation
Admin
Admin
Numero uno :D
Numero uno :D

Poèet pøíspìvkù : 848
Join date : 21. 03. 10
Location : Tady

https://battleofheroes.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

výprava Shakar Empty Re: výprava Shakar

Příspěvek  Shakar Fri Apr 02, 2010 12:26 pm

Vytiahol som z batoha magickú sieť a hodil ju na mláďa.Chcel som ho vypitvať a jednotlivé kusy tela predať.Nado mnou sa mihol tieň a hneď po ňom nasledoval rev,strašný rev.Pomyslel som si daľší drak.Mal som šťastie,dračica si ma nevšimla,letela k veži stojacej sa na kopci vzdialenom 8dní chôdze.Otočil som sa opačným smerom mojej chatrči.

Priblížil som sa k chatrči.Keď som ju mal na dohľad,naskytol sa mi strašný pohľad affraid :drak ležiaci na zemi bez polovice tela a s odtrhnutou hlavou.Mláďa podišlo ku drakovi a začalo kňučať Crying or Very sad .Pri pohľade naň mi ho prišlo ľúto.A tiež ma napadlo:vycvičím si ho.Tak sa začali dlhé týždne,možno aj roky výcviku.
______________________________________________________________________________________________
Dúfam,že si spokojný

Shakar
Novic
Novic

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 27. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

výprava Shakar Empty Re: výprava Shakar

Příspěvek  Admin Fri Apr 02, 2010 12:34 pm

Nevadí když budu psát tvoje věty česky?
"to byla asi jeho matka Sad "
Donesl si dráčkovy nějáké cukrlinky a dráček k tvému úžasu řekl:"Moonslayer Lízatko!
Admin
Admin
Numero uno :D
Numero uno :D

Poèet pøíspìvkù : 848
Join date : 21. 03. 10
Location : Tady

https://battleofheroes.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

výprava Shakar Empty Re: výprava Shakar

Příspěvek  Draw Fri Apr 02, 2010 4:00 pm

Shakar napsal:Vytiahol som z batoha magickú sieť a hodil ju na mláďa.Chcel som ho vypitvať a jednotlivé kusy tela predať.Nado mnou sa mihol tieň a hneď po ňom nasledoval rev,strašný rev.Pomyslel som si daľší drak.Mal som šťastie,dračica si ma nevšimla,letela k veži stojacej sa na kopci vzdialenom 8dní chôdze.Otočil som sa opačným smerom mojej chatrči.

Priblížil som sa k chatrči.Keď som ju mal na dohľad,naskytol sa mi strašný pohľad affraid :drak ležiaci na zemi bez polovice tela a s odtrhnutou hlavou.Mláďa podišlo ku drakovi a začalo kňučať Crying or Very sad .Pri pohľade naň mi ho prišlo ľúto.A tiež ma napadlo:vycvičím si ho.Tak sa začali dlhé týždne,možno aj roky výcviku.
______________________________________________________________________________________________
Dúfam,že si spokojný

xD
Draw
Draw
Osvícený
Osvícený

Poèet pøíspìvkù : 532
Join date : 23. 03. 10

http://bioniclestar.blog.cz/

Návrat nahoru Goto down

výprava Shakar Empty Re: výprava Shakar

Příspěvek  Shakar Sat Apr 03, 2010 5:12 am

Od prekvapenia som otvoril ústa affraid a povedal som:ty vole,on hovorí.Drak prišiel ku mne a povedal:Ešte lízatko.Jedno som mu dal a on sa do neho pustil.Išiel som s ním do mesta za kamošom čarodejom,aby zistil,prečo tento drak hovorí a iní draci nie.Ani čarodej si nevedel dať rady scratch confused ,čítal rôzne knihy study ,pozorne si draka prehliadol Suspect a povedal:Je to asi jedinečná genetická mutácia.Ja:Hovor elfsky Exclamation .Čarodej:Narodil sa tak.Chceš si ho vycvičiť??Ja:Áno.Čarodej:Dám ti radu---Drž ho čo najdaľej od hory diabla Twisted Evil Twisted Evil .Žije tam černokňažník ale to už asi vieš,nie Question Question ??Ja:pôjdeme do mesta Solaarin,tam vraj žije cvičiteľ drakov,kyklop cyclops .Pôjdem sa zbaliť.Dračie mláďa medzitým zaspalo Sleep .Akoby pochopilo,že musí na dlhú cestu nazberať energiu.

Shakar
Novic
Novic

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 27. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

výprava Shakar Empty Re: výprava Shakar

Příspěvek  Admin Sat Apr 03, 2010 5:51 am

Drak se probudil, zívl a podíval se na tebe a řekl"Moonslayer bonbón!!!"

Dal si mu lízatko, dráček ho hned strčil do pusy a řekl:"jmenuji se Moonslayer Shakare, ale to si asi už pochopil a vystrčil na tebe jazyk tongue
Admin
Admin
Numero uno :D
Numero uno :D

Poèet pøíspìvkù : 848
Join date : 21. 03. 10
Location : Tady

https://battleofheroes.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

výprava Shakar Empty Re: výprava Shakar

Příspěvek  Shakar Sat Apr 03, 2010 7:47 am

Prišli sme k mojej chatrči.Moonslayera som dal do vaku a vysadol som na koňa.Vydali sme sa smerom k Solaarinu.Prišli sme na kupeckú cestu.Po 5 minutách som si všimol dvoch maskovaných jazdcov.namieril som na jedného ruku a zamrmlal som "Däthera".Z mojej ruky vyletel disk z mágie.Jazdcovo telo padlo na zem tesne pred jeho hlavou.Daľší jazdec vytiahol sekeru a hodil ju po mne."Mohär"!!!Sekera zmenila smer letu a odletela do lesa pri ceste.Moonslayer vystrčil hlavu z batoha a ogrcal jazdca.Ja som už len vytasil vrhaciu dýku a tá ukončila jazdcov život.Pomocou mágie som si ju privolal späť a pokračovali sme v ceste.

Shakar
Novic
Novic

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 27. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

výprava Shakar Empty Re: výprava Shakar

Příspěvek  Admin Sat Apr 03, 2010 8:03 am

Pohladil si moonslayera po hlavičce a zamířil si k
domu kyklopa
cyclops :Ahoj,Co by si chtěl Shakare?
"chtěl bych vysvětlit jednak proč můj dráček mluví...
a drak na to"Moonslayer lízátko!"
"...a taky bych ho chtěl vycvičit
cyclops "tak jo pojď za mnou"
zavedl tě do malýho cvičiště
cyclops "Táák že ty se teď pokusíš roztavit dechem tuhle desku
ze země vyjela deska a dráček vyplivl pár jisker a pák mu z huby vylétl plamen, deska se roztavila
__________________________________________________________________________-Co je to ogrcat?confused prosím přelož mi to
Admin
Admin
Numero uno :D
Numero uno :D

Poèet pøíspìvkù : 848
Join date : 21. 03. 10
Location : Tady

https://battleofheroes.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

výprava Shakar Empty Re: výprava Shakar

Příspěvek  Shakar Thu Apr 08, 2010 12:26 pm

cyclops :"hmmm oheň chrliť vie,teraz vyskúšame tvoje letecké schopnosti."Zatiahol za páku a zo zeme sa vystrčilo 5 kruhov.Moonslayer cez ne preletel a potom roztavil dychom terč,ktorý sa vystrčil zo zeme.
cyclops :"až na to,že hovorí,je to úplne normálny drak.Máš s ním nejaké plány.
Ja:Počkám,kým vyrastie,a potom sa naučím na ňom lietať.
cyclops :OK

O 2 roky neskôr

Preletel som na Moonslayerovi pol sveta,hľadal som Dračí amulet.Až teraz som sa dozvedel,že Dračí amulet už neexistuje.
Ja:Moonslayer,pristávame.
Moonslayer:pevne sa drž.
Pristáli sme pred mojou starou chatrčou.Zoskočil som z Moonslayera.Zo strechy chatrče sa niečo mihlo.Uhol som sa a tesne pri moju nohu sa do zeme zabodol nôž.Zazrel som na streche čierneho bojovníka.namieril som naňho ruku."Däthera"!!Bojovník padol mŕtvy na zem."Idú po nás",vzdychol som si a vstúpil som do chatrče.
_____________________________________________________________________________________
Dúfam,že som mohol napísať O 2 roky neskôr.
PS:Ogrcať-neviem ako sa to hovorí po ččesky,znamená to dáviť,vyvracať potravu z tela(dúfam,že vieš,čo mám na mysli Very Happy )

Shakar
Novic
Novic

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 27. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

výprava Shakar Empty Re: výprava Shakar

Příspěvek  Admin Fri Apr 09, 2010 8:39 am

Najednou se na tebe navalily dalších 5 maskováných týpků, Moonslayer je sežehl plamenem, najednou se objevil zjizvený drak a zaútočil na Moonslayera
Admin
Admin
Numero uno :D
Numero uno :D

Poèet pøíspìvkù : 848
Join date : 21. 03. 10
Location : Tady

https://battleofheroes.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

výprava Shakar Empty Re: výprava Shakar

Příspěvek  Shakar Sun Apr 18, 2010 12:34 am

Moonslayer bol väčší a silnejší ako ten drak,ale aj tak mal problémy.Ja som medzitým vytiahol meč a zabil štyroch maskovancov.Piaty vytiahol obrovský obojručný meč a rozbehol sa na mňa,očividne si istý víťazstvom."Däthera".Uškrnul som sa keď som ho videl v kaluži krvi na podlahe.Zo skrine som vybral magické brnenie a navliekol som si ho.Vyšiel som von.Na čistine čakal Moonslayer a keď som vyšiel povedal:
"Ten drak mi zdrhol"
"To neva.Musíme odísť.Tu nie sme v bezpečí,kedykoľvek sa môžu vrátiť."
"Tak letíme"
Nasadol som na Moonslayera a vyleteli sme.

Shakar
Novic
Novic

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 27. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

výprava Shakar Empty Re: výprava Shakar

Příspěvek  Admin Sun Apr 18, 2010 3:43 am

Letěl si a rozhlížel se jestli tady není ten drak, Najednou si uviděl Onoho draka nad tebou jak se střemhlav vrhá na tebe a Moonslayera, Ukázal si na draka a vykřikl"Däthera!"
Ale na draka to nezapůsobilo, vychrlil plamen ale Moonslayer udělal otočku a vyhnul se plamenu.Moonslayer Nálétl pod draka a sekl ho drápem, Drak Zakuhral a spadl nevládně dolů
"Bojovný Maerlenský drak(Maerlenové sou napůl člověk napůl hmyz(Jako ve star wars geononisané))"řekl Moonslayer
Admin
Admin
Numero uno :D
Numero uno :D

Poèet pøíspìvkù : 848
Join date : 21. 03. 10
Location : Tady

https://battleofheroes.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

výprava Shakar Empty Re: výprava Shakar

Příspěvek  Shakar Sat Apr 24, 2010 11:38 pm

Ja:"Zdá sa,že ho máme z krku.Ale prečo naňho moje kúzlo nepôsobilo"??"Asi musíš posilniť tvoje kúzla"."A ja viem kde!Moonslayer,leť k mestu Fundus,nedaľeko od neho býva môj starý kamoš,čarodej Brunhwägil drunken ."
Leteli sme k mestu Fundus.Cestou som z Moonslayerovho chbta uvidel výbuch nedaľekej sopky.
"Moonslayer,čo si myslíš,prečo vybuchla?"spýtal som sa Moonslayera.
"Musela to byť čierna mágia,lebo tá sopka je vyhasnutá"odpovedal mi.
Leteli sme daľej smerom k mestu Fundus.Mal som nepríjemný pocit,že nás niečo sleduje.

Shakar
Novic
Novic

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 27. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

výprava Shakar Empty Re: výprava Shakar

Příspěvek  Admin Sun Apr 25, 2010 1:44 am

Rači si vytáhl meč a schoval ho pod roucho najednou se na tebe vrhl nějaký zamaskovanec s dýkou
Admin
Admin
Numero uno :D
Numero uno :D

Poèet pøíspìvkù : 848
Join date : 21. 03. 10
Location : Tady

https://battleofheroes.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

výprava Shakar Empty Re: výprava Shakar

Příspěvek  Shakar Fri Apr 30, 2010 2:09 pm

Vykryl som jeho útok a zhodil som ho z Moonslyerovho chrbta.Rozmýšľal som,kde sa ten maskovanec vzal,keď sa vo vzduchu zjavil harpya.Moonslayer na ňu vychrlil oheň.Harpya si urobil štít,ale ten na moje kúzlo-Däthera-nefungoval.
V diaľke som zazrel mesto Fundus,keď v tom niečo zatienilo oblohu.To "niečo" priletelo k Moonslayerovi.Videl som,že je to drak 5-krát väčší ako Moonslayer a na jeho chrbte sedí jazdec v červeno-čiernom brnení.
"Orothion Mugävärius" zamrlal.
Potom si pamätám len to,že ma zasiahlo niečo červené a zletel som z Moonslayera.Veľký čierny drak ho kusol do krídla.Moonslayer s výkrikom padal k zemi.Ale chytilo ho niečo -laba zeleného draka.Zelený drak letel ku mne a jeho jazdec ma vytiahol hore.
"Volám sa Mulkor a toto je môj drak Enormus"povedal jazdec.
"Ja som"...
"Ja viem kto si".

Shakar
Novic
Novic

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 27. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

výprava Shakar Empty Re: výprava Shakar

Příspěvek  Admin Sat May 01, 2010 3:36 am

Jezdec si sňal přilbu, uviděl si Hlavu Elfa:"Takže, po tobě dou Atránai?
najednou Drak Ennormus promluvil Shocked :" Strašný svině, Nicméně Jejich draci sou mnohem lepší než Draci naší říše"
Admin
Admin
Numero uno :D
Numero uno :D

Poèet pøíspìvkù : 848
Join date : 21. 03. 10
Location : Tady

https://battleofheroes.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

výprava Shakar Empty Re: výprava Shakar

Příspěvek  Shakar Tue May 04, 2010 12:46 pm

Moonslayer zareval:"Čo znamená,že musíme byť LEPŠÍ"
"To sa ľahko povie,ale ťažšie vykoná,Moonslayer",povedal som.
Enormus:"Kam si letel,Shakar"?
Ja:"Do mesta Fundus za Bruhnwägilom".
Mulkor:"Na to zabudnite,ten dezertoval na ich stranu,poďte s nami a my vás vytrénujeme.
Moonslayer:"Ja si musím oddýchnuť."
Mulkor:"Poletíme ku mne.Tam si môžeš oddýchnuť a potom začne tréning.Môžte sa tešiť,lebo sa z vás stanú oficiálni Dračí Jazdci elfske ríše".
Oba draky sa obrátili na západ a na chvíľu zatienili oblohu.Alebo to bolo niečo iné?
__________________________________________________________________________________________________Pokračovanie v novom,kruci ako sa to volá ?,tuším topic alebo nejak tak ktorý sa bude volať Tréning dračieho jazdca

Shakar
Novic
Novic

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 27. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

výprava Shakar Empty Re: výprava Shakar

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru